in

Odzież robocza Portwest i jej zalety

Szukasz wytrzymałej i bardzo funkcjonalnej odzieży roboczej? Zależy ci na sprawdzonej jakości oraz wykonaniu zgodnie z obowiązującymi normami? Jeśli tak, powinna zainteresować cię odzież robocza Portwest. Marka ta od wielu lat dostępna jest na światowych rynkach, zyskując także popularność i uznanie wśród klientów w Polsce. Co wyróżnia ubrania i bluzy robocze Portwest od produktów wielu innych firm, dostępnych na polskim rynku? Tego wszystkiego dowiesz się w tym artykule.

Co to za firma Portwest?

Nie interesując się branżą odzieży BHP, nazwa ta może niewiele mówić. Tymczasem w świecie odzieży roboczej jest ona synonimem najlepszej marki, dającej gwarancję zadowolenia i dużej trwałości. Wszystkie ubrania i akcesoria Portwest tworzone są zgodnie z ideą Safety First, czyli bezpieczeństwo przed wszystkim. Sekretem wytrzymałości i skuteczności tych produktów jest trwała tkanina Oxford,  z której powstają m.in. ubrania odblaskowe, koszulki, bluzy i pozostałe elementy ubioru roboczego. Oddychająca, nietracąca koloru nawet mimo częstego prania w wysokich temperaturach, a także zachowująca swój pierwotny fason nawet przy praniu w wysokich temperaturach oraz przy użyciu prania chemicznego. W ofercie firmy Portwest można także znaleźć specjalistyczne ubrania BHP, takie jak odzież trudnopalna, przystosowana do kontaktu z ostrymi krawędziami i wiele innych, stworzonych do zadań specjalnych.

Portwest to nie tylko bluzy robocze

Z czym większości osób kojarzy się odzież robocza? Na pewno nie z tym, że jest to ładna damska kurtka ostrzegawcza. Tymczasem Portwest skutecznie udowadnia że atrakcyjny wygląd może iść w parze z jakością i solidnością. Odzież odblaskowa tej firmy ma podwyższoną widoczność, przez co noszącym je osobom zapewniona jest doskonała ochrona podczas prac w terenie, głównie na drodze i w jej pobliżu. Jednak zadaniem odzieży odblaskowej jest nie tylko zapewnienie widoczności, ale też ochrona przed czynnikami atmosferycznymi, takimi jak deszcz, wiatr, śnieg, a nawet i palące promienie słońca. W asortymencie marki Portwest można odnaleźć takie produkty jak:

  • kurtki przeciwdeszczowe — wiele z nich ma przedłużony tył, kurtki te idealnie nadają się do pracy w pozycji kucznej i klęczącej;
  • bezrękawnik roboczy — wykonany z oddychających tkanin, zapewniających dobre odprowadzenie wilgoci na zewnątrz;
  • kombinezony — odzież robocza przystosowana do różnych prac, wyposażona w liczne kieszenie;
  • kamizelki — dostępne w różnych modelach i grubościach, przeznaczone na każdą porę roku.

Czym się kierować kupując odzież roboczą?

Ubrania BHP Portwest stworzone zostały dla najbardziej wymagających klientów. Oznacza to, że zapewniają doskonały komfort pracy, a jednocześnie ochronę na wysokim poziomie. Świetnie sprawdzają się używane w trudnych warunkach, nie tylko pomieszczeniach zamkniętych, ale i w terenie oraz pracy w miejscach o ograniczonej przestrzeni. Narażone na częste przetarcia i przecięcia, chronią ciało za sprawą dodatkowych wzmocnień i specjalnych gatunków materiałów, które zostały w nich użyte. Ubrania tej firmy cieszą się dużym zainteresowaniem wśród pracowników firm budowlanych, z sektora drogowego, a także pracowników produkcyjnych. Nie krępujące ruchów spodnie, wzmacniane obuwie, a nade wszystko rękawice dostępne w kilkunastu wariantach oraz ochronne okulary. Widząc na odzieży roboczej i akcesoriach logo Portwest, można być pewnym, że jest to sprawdzony produkt, który będzie służyć długo i niezawodnie, zapewniając najlepszą ochronę.

0 0 oceny
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Nowoczesne domki letniskowe – dlaczego warto w nie zainwestować?

Funkcjonalna farba łazienkowa – dlaczego warto?