sztuczna trawa z rolki
in

Co zrobić aby mieć zielony trawnik?

Zaletą trawy z rolki jest jej naturalny wygląd. Syntetyczna murawa genialnie odwzorowuje naturalną. Jednak o ile naturalną murawę musisz kosić, pielić i podlewać, to w przypadku syntetycznego rozwiązania odpadają te uciążliwe zabiegi. Nie każdy przecież ma serce do ogrodnictwa.

Dystrybutor sztucznej trawy stawia o technologie

Nie musisz nawozić i kosić, a zatem obniżasz koszty utrzymania trawnika. Pozostaje tylko odpoczynek i rozkoszowanie się pięknem ogrodu. Syntetyczne rozwiązanie pozwala też nie martwić się czynnikami klimatycznymi, na przykład złą pogodą. Dystrybutor sztucznej trawy zatroszczył się o to, aby jego murawa pozostawała zawsze zielona i piękna przez cały rok. Duża jest w tym też zasługa specjalnych technologii np. z systemem pamięci trawy, dzięki któremu murawa zawsze wraca do poprzedniego stanu, bez względu na warunki. Tego rodzaju rozwiązanie jest też ekologicznie, bo nie zużywasz wody i środków chwastobójczych, chroniąc środowisko naturalne. Sztuczna murawa jest też wykonywana z materiałów recyklingowych, czyli takich, które były już raz użyte. Sztuczna murawa jest też bezobsługowa, bardzo komfortowa w użyciu, nie wymaga dodatkowej infrastruktury, a koszt jej jest jednorazowy – tylko podczas instalacji. W dodatku układanie sztucznej trawy jest bardzo proste.

Eventy, targi, kluby fitnes…

Sztuczną murawę można zastosować wszędzie tam, gdzie zastosowanie naturalnej murawy jest problematyczne. Naturalna murawa nie radzi sobie na przykład zbyt dobrze przy intensywnym ruchu klientów na targach. Jeszcze kilka lat temu podłogę stoisk wyścielano naturalną murawą, ale dzisiaj mamy nowocześniejsze rozwiązanie, dzięki któremu np. kolor trawy nie robi się wyblakły po intensywnej eksploatacji. Sztuczna trawa z rolki sprawdza się również podczas eventów na świeżym powietrzu – zachowując zawsze taką samą zieloną barwę, bez względu na rodzaj pogody. Wykorzystamy ją również w klubach fitness czy strefach cross fit. Stacjonarne rowery zdecydowanie lepiej prezentują się na zielonej trawie. Poza tym tego typu trawę łatwo można dociąć, co jest istotne w przypadku bardzo różnorodnych kształtach klubów.

Trawa z rolki w niejednej odsłonie – czy układanie sztucznej trawy jest możliwe w czasie deszczu?

Dystrybutor sztucznej trawy zadbał o to, aby jego produkt był dostępny w wielu gatunkach i rodzajach. Poszczególne odmiany różnią się m.in. przeznaczeniem, wielkością i miękkością włókna. Na przykład na placu zabaw doskonale sprawdzą się murawy typu EPUFLOOR CICI 38 mm i EPUFLOOR PRESTIGE 40 mm, gdyż cechują się niezwykłą miękkością w dotyku, przez co nie podrażnią delikatnej skóry dziecka. Tego typu trawy znajdą też zastosowanie w przydomowym terenie rekreacyjnym, gdzie biegają zwierzęta, gdyż rodzaj ten jest bezpieczny dla zwierząt. Natomiast jeśli zamierzasz w swoim ogrodzie zorganizować familijny mecz piłki nożnej, to wybierz trawę z efektem pamięciowym i sprężystością włókna, czyli model EPUFLOOR SUPREME 30 mm. Jest to też trawa bardzo miękka i delikatna oraz wytrzymała. Z kolei na balkonie i tarasie świetnie sprawdzi się murawa EPUFLOOR EPIC 40 mm, gdyż jest wyjątkowo komfortowa, delikatna i elegancka. Pamiętaj, że układanie sztucznej trawy zaczyna się od przygotowania podłoża – powinno być ono równe i twarde. Nie powinno się też układać murawy przy złych warunkach atmosferycznych, na przykład w czasie deszczu – wilgotność oraz temperatura poniżej 5 stopni uniemożliwiają wyszczotkowanie trawy i utrudniają montaż.

0 0 oceny
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
okna aluminiowe

Aluminium, materiał na nowoczesne okna.

roboty ziemne

Roboty ziemne – jaki sprzęt jest potrzebny?