okna aluminiowe
in

Aluminium, materiał na nowoczesne okna.

Okno symbolizuje oko. Patrzenie na świat, a jednocześnie granicę czegoś znanego, bezpiecznego, Okno to symbol poszerzenia horyzontów myślowych, pomostu między duszą a ciałem. Właśnie ze względu na tę bogatą symbolikę przywiązujemy dużą wagę do wyglądu okien w naszych domu. Lubimy okna duże, atrakcyjne wizualnie, a jednocześnie ważna jest dla nas ich wytrzymałość, termoizolacyjność, dźwiękochłonność i możliwości konstrukcyjne. Tworząca od lat systemy przesuwne firma FINTECNIC stara się sprostać wymaganiom swoich klientów w kwestii efektownych i efektywnych okien, a także moskitier czy drzwi.

FINTECNIC – idea przedsiębiorstwa

FINTECNIC to polski producent i dystrybutor okien aluminiowych, PCV, aż po systemy drewniane. Firma oferuje także inne niezbędne akcesoria stolarki okiennej oraz transport i montaż – będąc zdania, że nawet najlepsze okna nie spełnią swojej ważnej roli bez profesjonalnego montażu. Marka FINTECNIC zabezpiecza okna pianką poliuretanową oraz impregnowaną taśmą rozprężną w celu prawidłowego ich montażu. Ideą przedsiębiorstwa jest najwyższa jakość oferowanych produktów za przystępną cenę. Istnieje ono od 10 lat i może pochwalić się rzeszą zadowolonych klientów, a także zespołem ekspertów.

Okna drewniane, aluminiowe, przesuwne, moskitiery,

fasady aluminiowo szklane

 • okna PCV – cechujące się bardzo dobrą termoizolacją i dźwiękochłonnością, bogatą gamą kolorystyczną i różnorodnością. Są okna PCV pasywne – przystosowane do niskiego zużycia energii i z systemem minimalizującym współczynnik przenikania ciepła, okna trzyszybowe złożone z lub 3 szyb zapobiegających utracie ciepła, okna energooszczędne o dużej termoizolacyjności

 • okna aluminiowe – kojarzące się z dużymi, modernistycznymi rozwiązaniami w budynkach. Mają dobrą izolację termiczną – dzięki najnowszej technologii i wysokiej jakości materiałów izolacyjnych. Są energooszczędne. Dzięki termicznym przekładkom z włóknami szklanymi oraz wypełnionymi przestrzeniami z polietylenem albo aerożelem są bardzo szczelne. Okna aluminiowe wyposażone w różne systemy – np. system SUPERIAL zapewnia niską przenikalność ciepła, dzięki dodatkowemu uszczelnieniu i 3 komorowemu oknu cechującemu się podwyższoną termoizolacją akustyczną.

 • okna drewniane – łączące tradycję z nowoczesnością. Ponadczasowe, uniwersalne, ekologiczne. Symbolizujące powrót do natury. Sosnowe, mahoniowe, dębowe. Dobrze ocieplające dom, dodające mu naturalności. Są dźwiękochłonne, estetyczne o wielu wzorach i oryginalnych designach. Wykorzystujące różne systemy, np. skandynawski – otwierający okno na zewnątrz, co pozwala na utrzymanie takiej samej powierzchni użytkowej w domu przy zamkniętych jak i przy otwartych oknach. Z kolei okna drewniane Unitas są wyposażone w system obrotowy – wykorzystywany w domach, gdzie jest potrzeba częstego i szybkiego wietrzenia.

 • systemy okienno drzwiowe – wykonane z najlepszej jakości stali. Łączące funkcjonalność, estetykę i bezpieczeństwo. Pasujące zarówno do tradycyjnych, jak i nowoczesnych aranżacji.

 • drzwi – stalowe (z najwyższej jakości aluminium), drewniane (z najlepszego jakościowo drewna), tłoczone (fantazyjne i wytworne), zewnętrzne (bezpieczne, o dobrych parametrach technicznych) i wewnętrzne (dekoracyjnie uzupełniające całość aranżacji, o bogatej gamie kolorystycznej), aluminiowe (o nieograniczonych możliwościach konstrukcyjnych), PCV (chroniące przed hałasem i warunkami atmosferycznymi, bezpieczne, o wysokiej izolacji termicznej, odporne, estetyczne)

 • rolety zewnętrzne – adaptacyjne, z żaluzją fasadową, nadstawne, renowacyjne, z osłoną okienną, okiennice

 • bramy garażowe – segmentowe, roletowe, rozwierne, uchylane

 • moskitiery – ramkowe, drzwiowe, rolowane, moskitiery przesuwne, plisowane i antysmogowe. Chroniące przed owadami, smogiem i innymi zagrożeniami zewnętrznymi.

 • żaluzje i roletki materiałowe – chroniące przed promieniami słonecznymi i niekorzystną pogodą, a jednocześnie bardzo eleganckie

 • fasady aluminiowo szklane – na przykład system fasadowy FA OEL dedykowany do ścian elewacji wentylowanych

 • okna przesuwne – innowacyjne rozwiązania, wykorzystywane najczęściej jako drzwi ogrodowe lub balkonowe

0 0 oceny
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
lawka do hustawki ogrodowej podpowiadamy jaka wybrac drewmistrz.pl

Ławka do huśtawki ogrodowej – podpowiadamy jaką wybrać

sztuczna trawa z rolki

Co zrobić aby mieć zielony trawnik?