in

Samodzielne wykończenie mieszkania czy usługi profesjonalistów? Odpowiadają amatorzy i firmy remontowe z Gdańska.

Każdy posiadacz domu lub mieszkania musi liczyć się z faktem, że w pewnym momencie konieczne będzie przeprowadzenie w nim remontu. Nawet jeśli dbamy o lokal, pewne rzeczy z czasem nie wyglądają już atrakcyjnie i zwyczajnie zużywają się.

Zwykle prace remontowe nie wzbudzają w nikim entuzjazmu, dlatego zwlekamy z nimi do momentu kiedy są już konieczne, a zakres robót staje się znacznie szerszy niż początkowo zakładaliśmy.

Następnie pojawia się pytanie – czy zajmiemy się tym samodzielnie czy zlecimy usługę profesjonalnej firmie?

Najczęściej myśląc o samodzielnym wykonaniu remontu, chcemy zaoszczędzić pieniądze. Wydaje nam się, że poradzimy sobie z planowanymi robotami i nie będziemy musieli płacić za ich wykonanie obcym ludziom. Niestety w praktyce wygląda to inaczej.

Nie mając fachowej wiedzy z danej dziedziny – np. elektryki czy hydrauliki, dostrzegamy, że to co początkowo wydawało się banalnie proste do zrobienia, wcale takie nie jest. Pojawiają się komplikacje, w wyniku których tracimy sporo czasu, nerwów, a w końcu i pieniędzy. Okazuje się bowiem, że trzeba zawołać na ratunek fachowca albo dokupić materiały, które zniszczyliśmy podczas nieudanej próby instalacji.

Presja czasu wcale nie pomaga w przeprowadzaniu remontu, a przeważnie wykorzystujemy w tym celu urlop i zarywamy noce. Narastający stres z pewnością nie ułatwia zadania.

Szacuje się, że samodzielny remont czy wykończenie mieszkania trwa nawet 4 miesiące! Wiele osób w trakcie poddaje się i szuka profesjonalnej firmy. Nierzadko ekipa musi naprawiać usterki, zamawiać nowe materiały i zmieniać cały plan prac, co generuje nowe koszty. Ostateczny budżet jest często o ponad 30% wyższy niż pierwotnie zakładany. Większość osób, które zdecydowały się na samodzielny remont, nie zrobiłoby tego ponownie.

Remonty Gdańsk

Jak podkreślają pracownicy firm remontowych z Gdańska oraz amatorzy, którzy sami wykańczali swoje mieszkanie, skorzystanie z usług profesjonalistów ma dużo zalet.

Wybierając sprawdzoną ekipę mamy gwarancję, że wszystkie prace zostaną wykonane profesjonalnie. Fachowcy mają i wiedzę i doświadczenie, dzięki czemu poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Kolejny atut to terminowość, ale i nasz wolny czas. W trakcie wykonywania robót możemy zająć się swoimi sprawami, bez stresu, że się z czymś „nie wyrabiamy”.

Inne zalety to możliwość złożenia reklamacji czy ubieganie się o odszkodowanie na wypadek gdyby coś poszło nie tak. Przy samodzielnym remoncie, o takich możliwościach nie ma mowy.

Jak wybrać firmę remontową, aby mieć gwarancję jakości wykonanych usług? Najlepiej skorzystać z rekomendacji – np. znajomych, rodziny czy opinii internetowych.

Jeśli chodzi o remonty w Gdańsku, bardzo często polecaną firmą są Kompleksowe Remonty.

To wykwalifikowany zespół pracowników, którzy szybko i sprawnie przeprowadzą remont i wykończą mieszkanie pod klucz.

Oferta Kompleksowych Remontów obejmuje:

  • Usługi remontowe
  • Kompleksowe wykańczanie wnętrz
  • Instalacje hydrauliczne
  • Instalacje elektryczne

Firma wspiera klientów na każdym etapie – od wykonania projektu, przez zakup materiałów, po realizację i końcowe porządki.

Ich usługi dotyczą nie tylko mieszkań i domów, ale także przestrzeni biurowych. Wybierając tą ekipę klienci mają gwarancję terminowości, rzetelności oraz rozsądnych cen.

Zespół wyróżnia również indywidualne podejście do każdego zlecenia i dostosowanie rozwiązań do konkretnych oczekiwań oraz potrzeb.

Zarówno doświadczeni pracownicy jak i nowoczesny sprzęt składają się na sukces firmy i pozytywne opinie w sieci.

Osoby zainteresowane szczegółową ofertą zachęcamy do kontaktu:

E-mail: info@kompleksowe-remonty.pl

Tel.: 500 085 380

Adres: ul. Dywizjonu 303 5k, 80-462 Gdańsk

0 0 oceny
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
fotel salonowy

Uszak i podnóżek – duet idealny

Panele laminowane – co warto wiedzieć!