nowoczesny narożnik
in

Przestań szukać idealnego narożnika do Twojego salonu – skonfiguruj go sam!

Znudziły Ci się wycieczki do salonów meblowych w poszukiwaniu idealnego narożnika? Trudno jest Ci znaleźć model, który łączyłby wszystkie cechy, na których Ci zależy? Teraz możesz samodzielnie skonfigurować wymarzony mebel wypoczynkowy do Twojego salonu. Dzięki meblom modułowym marki Gala Collezione to proste i niesamowicie przyjemne!

 

Czym są meble modułowe?

Niewątpliwie słyszałeś już o nich wielokrotnie. Bardzo często spotykamy modułowe półki, szafki, stoliki itp. Trudno jest Ci jednak wyobrazić sobie “modułowość” w odniesieniu do mebli wypoczynkowych. Odwiedzając stronę internetową marki Gala Collezione – https://www.galameble.com/meble-modulowe/, masz szansę dowiedzieć się jak funkcjonują systemy modułowe w meblach wypoczynkowych. Poznasz ofertę narożników modułowych, a także zapoznasz się z wszystkimi dostępnymi ich funkcjami.

Meble modułowe w ofercie marki Gala Collezione mogą przybierać formę litery L – czyli klasycznego narożnika, bądź litery U – z trzema bokami zabudowanymi. Druga opcja stwarza oczywiście nie tylko większą powierzchnię wypoczynkową, ale także umożliwia zaadaptowanie wielu dodatkowych funkcji i modułów, jak np. wbudowany barek, ruchome siedzisko, czy duży pojemnik na pościel, albo funkcja spania.

 

W jaki sposób mogę zaprojektować meble wypoczynkowe samemu?

Marka Gala Collezione znana jest nie tylko z doskonałej jakości swoich mebli, ale także szerokiego wachlarzu możliwości spersonalizowania ich. Projektując swój własny mebel, zdecydować możesz o jego wielkości, rodzaju obicia, jego kolorze, rodzaju nici czy nóżek. W przypadku mebli modułowych dodatkowo możesz wybrać ich kształt i układ, uzupełnić je o dodatkowe akcesoria, a niektóre modele pozwalają na rekonfigurację mebla nawet już w trakcie użytkowania.

Meble modułowe nie muszą być nudne. Spójrz tylko na systemy takie jak zwiewny Milan, czy bardziej masywny – Serena. Meble modułowe dzięki swojej dużej różnorodności i możliwości samodzielnego projektowania nadają się do absolutnie każdego wnętrza – nawet tego o niedużych rozmiarach. Dzięki tego typu meblom łatwiej również organizować przestrzeń w salonie w zależności od tego, jakie są nasze potrzeby. Dzięki meblom modułowym z opcją zmiany konfiguracji podczas użytkowania, ze swojego narożnika możesz zrobić np. kanapę i szezlong, a następnie bardzo łatwo i w dowolnym momencie wrócić do poprzedniego układu zestawu.

0 0 oceny
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
narożnik do salonu

Sztuka wyboru idealnego narożnika do salonu

meble skandynwaskie

Poznaj 3 kluczowe elementy skandynawskiego stylu