tabliczki adresowe led cucudo
in

Numer na dom LED czy bez podświetlenia. Co wybrać?

Numer domu to niezwykle ważna rzecz, która powinna zdobić każdy budynek. Jest to nie tylko wymagane prawnie, ale również potrafi ułatwić codzienne życie.

 

Numer na dom LED to naprawdę spore ułatwienie

Jeżeli chcesz usprawnić dotarcie do twojego domu nawet po zmroku, być może lepszym rozwiązaniem od zwykłej tablicy będzie wybranie takiej podświetlanej. Numer na dom LED to duże ułatwienie, jednak mogą się znaleźć zwolennicy tradycyjnej wersji. Porównajmy obie te opcje!

 

Różnice w rodzajach numerów domów

Tradycyjna tablica bez podświetlenia może się okazać trudniejsza w odpowiednim oznakowaniu. Prawnie jest wymagane, aby tablice i numery domów były widoczne nawet po zmroku. Jeżeli nie mamy tablicy z wbudowanym światłem, musimy codziennie pamiętać o włączeniu oświetlenia. Jeżeli dodatkowo zrobi się ciemniej za dnia ze względu na warunki pogodowe, dodatkowe oświetlanie tablicy może okazać się naprawdę problematyczne i uciążliwe. O wiele łatwiejszym rozwiązaniem jest zakup tablicy, gdzie już jest wbudowane podświetlenie. Numer domu będzie wtedy na pewno widoczny. Tablica adresowa podświetlana może zostać wzbogacona czujnikiem zmroku, czyli systemem, który sam wykrywa zmianę światła i włącza oświetlenie tablicy. Numer domu LED to niezwykłe ułatwienie nie tylko dla zapominalskich, ale również dla osób lubiących nowoczesne rozwiązania, ułatwiające codzienne życie. Taki rodzaj tablicy za dnia zachwyca swoim designem, ponieważ jest wykonany z najlepszej jakości materiałów, które połączone zostały z nowoczesnym wyglądem. Numer domu podświetlany tworzony jest z surowców odpornych nawet na najcięższe warunki pogodowe, co czyni go zakupem na długie lata. Niektóre z tablic posiadają piękne wzory w tle, a inne zostają specjalnie wycięte tak, aby elewacja domu tworzyła kolor cyfr. Numery tego typu świetnie wzbogacają wygląd domu.

Wybierz tablice adresowe LED i zadbaj o swoje bezpieczeństwo

Numer domu z podświetleniem to również inwestycja w twoje bezpieczeństwo. Jeżeli zapomnisz o oświetleniu tradycyjnego numeru, a akurat w twoim domu coś się stanie i będziesz potrzebował pomocy służb ratowniczych, mogą one mieć problem z dotarciem. Gdy coś zagraża twojemu życiu lub życiu twoich bliskich, liczą się każde sekundy i minuty. Nie trać ich na tak prostą rzecz, jaką jest zakup podświetlonej już tablicy z adresem.

0 0 oceny
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
klimatyzacja olsztyn

Ogrzewanie klimatyzatorem – kiedy się sprawdza?

grzejnik

Termostaty bezprzewodowe – ekologiczny dom bez zbędnego kucia