in

Urządzasz smart dom? Wybierz lodówkę sterowaną smartfonem Samsung

We współczesnych domach coraz częściej wykorzystuje się nowe technologie, które ułatwiają wykonywanie codziennych obowiązków i zapewniają oszczędności. Smart dom, a w szczególności smart kuchnia, nie może się obyć także bez inteligentnej lodówki. Sprawdź, co oferuje marka Samsung i wybierz urządzenie dopasowane do Twoich potrzeb. Inteligentny dom jest w zasięgu Twoich rąk.

Smart dom – inteligentne rozwiązania na miarę Twoich potrzeb

Inteligentny dom to systemy i urządzenia, które dopasowane są do Twoich potrzeb i Twojego trybu życia. Dzięki połączeniu w jedną sieć możesz sterować nimi za pomocą jednej aplikacji czy centralnego urządzenia. Co więcej, również same systemy i sprzęty mogą się komunikować między sobą.

Jednym z głównych założeń smart domu jest zapewnienie Ci wygody obsługi i ułatwienie wykonywania wielu czynności. Inteligentne roboty odkurzające, które posprzątają za Ciebie podłogi w domu, a może pralko-suszarka, która zrobi pranie i od razu je wysuszy? W inteligentnym domu to możliwe. Poza wygodą urządzenia smart oferują też oszczędności – w zależności od danego sprzętu możesz zaoszczędzić wodę, środki czyszczące, a nawet prąd.

Lodówka Samsung sterowana smartfonem – jakie modele masz do wyboru?

Obecnie w ofercie Samsung znajdziesz trzy różne lodówki sterowane smartfonem – Family Hub™, Grand+ oraz Bespoke. Każda z nich ma wbudowany moduł Wi-Fi oraz wiele ciekawych funkcji, które mogą Cię zainteresować.

Family Hub™ to multimedialna lodówka Samsung sterowana smartfonem, wyposażona w duży, 21-calowy ekran. Ekran ten może służyć do wyświetlania filmów, przeglądania internetu, wyszukiwania przepisów czy nawet słuchania muzyki*. Dzięki wbudowanym kamerom wewnętrznym View Inside możesz sprawdzać zawartość lodówki nawet wtedy, gdy jesteś aktualnie na zakupach. Wystarczy, że masz przy sobie smartfon i zainstalowaną aplikację SmartThings**.

Model Grand+ to kolejna ciekawa lodówka Samsung. SmartThings umożliwi Ci nie tylko sterowanie ustawieniami urządzenia czy sprawdzanie zużycia prądu, ale także włączenie trybu oszczędzania energii AI Energy***. Dzięki niemu możesz zaoszczędzić nawet 15%**** energii w skali miesiąca. Optymalizacja zużycia prądu bazuje zarówno na zachowaniach użytkownika, jak i na pracy urządzenia, np. szybkości kompresora*****.

Ostatnia lodówka sterowana smartfonem to model Bespoke. Jedną z jego zalet jest wysoka klasa energetyczna – A, która pozwoli Ci zużywać mniej prądu. Podobnie jak poprzednia lodówka, również ta została wyposażona w AI Energy Mode. Na uwagę zasługuje tu również możliwość wymiany przedniego panelu, dzięki czemu możesz dostosować wygląd urządzenia do swojego wnętrza. Do wyboru są panele ze szkła oraz ze stali.

Lodówki Samsung, poza wbudowanym modułem Wi-Fi oferują dużą pojemność, kompresor Digital Inverter oraz ciekawe technologie, takie jak No Frost, Power Cool i Power Freeze czy Twin Cooling Plus™. Sprawdź wybrane modele, by wybrać ten, który najbardziej odpowiada Twoim oczekiwaniom.

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.

*Kompatybilne telewizory: modele Smart TV z lat 2015–2017: seria J/K/MU6400 lub nowsze, modele Smart TV z roku 2018: seria NU7400 lub nowsze, modele Smart TV z roku 2019: seria Q60R lub nowsze, modele Smart TV z lat 2020–2021: seria Q70 lub nowsze oraz telewizory lifestyle’owe (The Frame, The Serif i The Sero – z wyłączeniem The Frame 32”). Prosimy sprawdzić kompatybilność nowych telewizorów na samsung.com. Opcja ta może nie działać, jeśli oprogramowanie telewizora Samsung TV zostało zmienione.

Odwiedzane strony mogą nie być poprawnie wyświetlane, jeśli nie są zgodne ze standardem sieciowym (HTML5). W zależności od polityki danej strony niektóre funkcje mogą nie być obsługiwane.

**Aplikacja SmartThings wymaga dostępu do sieci bezprzewodowej oraz konta Samsung Account. Aplikację można pobrać ze sklepu Google Play lub App Store. Aplikacja jest kompatybilna z systemami Android w wersji co najmniej 8.0 (2GB pamięci RAM lub więcej) oraz z systemem iOS w wersji co najmniej 13.0. Dotyczy wybranych urządzeń. Szczegóły, w tym pełna lista kompatybilnych z aplikacją urządzeń Samsung, dostępna na https://www.samsung.com/pl/apps/smartthings/.

*** Tryb AI Energy dotyczy wybranych urządzeń. Tryb AI Energy Mode może różnić się w zależności od kraju, regionu lub urządzenia. Za pomocą tego trybu można przełączyć wszystkie kompatybilne inteligentne urządzenia w tryb oszczędzania energii automatycznie lub wtedy, gdy szacowany miesięczny rachunek za energię elektryczną przekroczy ustaloną wartość (na przykładzie lodówki: optymalizacja prędkości i pracy sprężarki oraz dostosowanie temperatury zamrażarki). Zużycie energii i szacowany koszt wyświetlane w SmartThings Energy mogą różnić się od rzeczywistego zużycia i kosztów.

****Wyniki testu pochodzą z porównania ustawionej fabrycznie temperatury z włączonym trybem oszczędzania AI do temperatury bez trybu oszczędzania AI. Poszczególne wyniki mogą się różnić.

*****Na podstawie wewnętrznego testu dziennego zużycia energii (24 godziny) z RF85B97A1 w poniższych warunkach. 1. Warunki cieplne: temp. 25℃ / wilgotność 50% / temp. zadana w lodówce: 2℃, w zamrażarce: -19℃, CoolSelect+: tryb zamrażarki. 2. Wzorce otwierania i zamykania drzwi (24 h): ① 8 godzin z otwieranymi i zamykanymi drzwiami (lodówka: 24 razy, zamrażarka – lewa i prawa: 4 razy i ② 16 godzin bez otwierania drzwi. Zmiany temperatury mogą wpłynąć na stan produktów przechowywanych w lodówce. Przed włączeniem trybu oszczędzania AI sprawdź, co masz w lodówce i zamrażarce. Pamiętaj, że samo włączenie trybu zapisywania AI nie aktywuje automatycznie algorytmu zapisywania. SmartThings wyświetli powiadomienie przed aktywacją algorytmu zapisywania zarówno w „trybie maksymalnym”, jak i „trybie niestandardowym”.

0 0 oceny
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Kiedy posadzić rzeżuchę, aby wyrosła na Wielkanoc?

Masaż w komfortowym wydaniu: odkryj świat foteli relaksacyjnych z funkcją masażu