rolety
in

Nowoczesne rolety i minirolety – gdzie kupić w Gdyni?

Okna są nieodłącznym elementem każdego domu, bloku mieszkalnego czy budynku firmowego. Spotykane są na każdym kroku, a ich integralną częścią są właśnie rolety. Zmieniały się one i ewoluowały na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu lat. W chwili obecnej nowoczesne rolety to nie tylko funkcjonalność, ale także bogaty wachlarz kolorów i wzorów

Rolety w Gdyni

Minirolety.pl dostarczają swoje produkty na terenie Gdyni i całej Polski. W branży działają od ponad 10 lat. Codziennie zdobywają nowe doświadczenie i wiedzę. Nieustannie rozwijają się na potrzeby klientów, pragnąc zaspokajać ich coraz wyższe wymagania. W swojej ofercie posiadają najwyższej jakości asortyment, a zaangażowanie i zespół profesjonalistów gwarantują terminową realizację zleceń.

Różnorodna oferta

Minirolety.pl, jako polski producent przygotował profesjonalną ofertę najwyższych gatunkowo produktów. Firma oferuje rolety na wymiar w Gdyni i w całej Polsce. W skład tej oferty wchodzą: rolety okienne, rolety ścienne i akcesoria do rolet.

Rolety okienne oferowane w Gdyni i całym kraju – montowane są bezpośrednio na okna, a nie na ścianę. Cieszą się wielką popularnością. Doskonale sprawdzają się w sypialniach, salonach, kuchniach, pokojach dziecięcych, ale również w biurowcach i szkołach. Cechują się bardzo prostym, bezinwazyjnym montażem, a także bogactwem kolorów. Mnogość barw rolet pozwala idealnie dopasować je do wnętrza i klimatu danego pomieszczenia. Rolety okienne występują w różnorakich rozmiarach. Wśród rolet okiennych Minirolety.pl oferują:

  • mini rolety – montowane na skrzydło okna za pomocą haczyków. Cechuje je możliwość wyboru wymiaru w zależności od potrzeb, a także szeroka gama kolorystyczna. Ogromną ich zaletą jest bezinwazyjny, szybki montaż i demontaż. Mini rolety posiadają dodatkowo system prowadzeń żyłkowych, które sprawiają, że rolety ładnie przylegają do okna.
  • rolety 100% zaciemnienia – wyglądem przypominają klasyczne rolety, lecz ich spodnia strona pokryta jest warstwą gumy, która gwarantuje 100% zaciemnienia. Mogą one być z powodzeniem wykorzystane zarówno w domach, jak i w szkołach lub biurowcach. Bardzo dobrze sprawdzają się w upalne dni, gdyż zabezpieczają przed nadmiernym nagrzaniem pomieszczeń. W tej grupie istnieje możliwość doboru rolet na wymiar.
  • rolety okienne dzień-noc – zbudowane z dwóch warstw tkaniny, na których znajdują się naprzemiennie dwa rodzaje pasów. Jeden przepuszcza światło, zaś drugi nie. Rolety dzień-noc to możliwość bezinwazyjnego montażu i łatwego demontażu, a także szeroki wybór kolorów i możliwość dobrania wymiaru pod indywidualne potrzeby.
  • rolety okienne termoizolacyjne – głównym ich zadaniem jest izolacja cieplna. Nie pozwalają na nagrzewanie pomieszczenia poprzez zastosowanie specjalnego materiału termochłonnego. Dodatkowo posiadają funkcję pełnego zaciemnienia. Kolejnymi ich zaletami jest łatwy montaż i demontaż bez konieczności użycia narzędzi.

Rolety ścienne – charakteryzują się tym, że rolety są montowane do ściany, a nie do skrzydła okna. Są zwykle wybierane w sytuacji, gdy z jakiegoś powodu nie ma możliwości zamontowania rolet okiennych. Rolety ścienne wymagają już zastosowania dodatkowego sprzętu, a ich montaż jest inwazyjny. Wśród tej grupy rolet wyróżnić można:

  • rolety ścienne gładkie – wykorzystany w nich został materiał pół zaciemniający, pokryty warstwą ochronną, zwiększającą jego odporność na zabrudzenia. Rolety te występują w dziesięciu kolorach: ecru, szary, żółty, piaskowy, beżowy, jasnobrązowy, zielony, śliwkowy, ciemnobrązowy, grafitowy.
  • rolety ścienne dzień i noc – zastosowano w nich materiał z dwoma, na przemian ułożonymi pasami. Montaż tych rolet jest inwazyjny. Występują one w następujących odcieniach: biały, waniliowy, ecru, odcienie beżów, brązów, szarości, limonkowy, pomarańczowy, oliwkowy, śliwkowy, malinowy, granatowy, śliwkowy i czarny.
  • rolety zaciemniające – na spodniej stronie posiadają podgumowanie, zapewniające pełne zaciemnienie. Dodatkowo bardzo dobrze chronią przed nagrzaniem pomieszczeń w upalne dni.

Minirolety.pl to dostawca nowoczesnych rolet. Niezależnie, czy są to rolety na wymiar, czy rolety okienne oferowane w Gdyni, czy w całej Polsce zawsze cechuje je wysoka jakość, różnorodność kolorów i możliwość dobrania rozmiaru pod indywidualne zamówienie klienta.

0 0 oceny
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
krzeslo tapicerowane

Jak wyczyścić krzesła tapicerowane?

wełna mineralna

Isoroc czy Petralana – która wełna mineralna skalna będzie odpowiednia na elewację wentylowaną?