in

Napędy do bram garażowych – gdzie kupić?

Najwygodniejsze bramy garażowe to bramy automatyczne. Dzięki mechanizmowi podnoszenia bramy nie trzeba wysiadać z samochodu, aby otworzyć garaż. Drzwi lub brama do garażu może być ciężka, a napęd pozwala na jej otworzenie za pomocą jednego przycisku. Warto również wziąć pod uwagę to, że napędy automatyczne pozytywnie wpływają na bezpieczeństwo użytkowania garażu. Automatyczne mechanizmy wyposażone są w czujniki przeszkód, a także zabezpieczenia antywłamaniowe. Czy właściciele garażów nie wyposażonych w bramy automatyczne są na przegranej pozycji? Czy możliwe jest zautomatyzowanie bramy, która do tej pory nie posiada tego rodzaju mechanizmu?

Automatyzacja bram segmentowych

Producenci bram garażowych mają w swoich ofertach szeroki wachlarz bram automatycznych, dostosowanych wymiarami do niemal każdego garażu. Warto zwrócić uwagę również na to, że duża część producentów oferuje również automatyzację już istniejących bram, pozbawionych tego rodzaju mechanizmów. Możliwe jest wyposażenie bram w odpowiednie silniki z centralą sterującą i radioodbiornikiem, które radykalnie zmienią charakter bramy. Automatyka do bram to szeroki rynek, który oferuje wiele rozwiązań przyjaznych klientowi. Istnieje możliwość wyboru siły napędu, ale również typu używanego pilota. Najbardziej wymagający klienci będą mogli wyposażyć bramy również w fotokomórki, które jeszcze bardziej zautomatyzują użytkowanie bramy garażowej.

Brama segmentowa – gdzie zakupić napęd?

Bramy automatyczne mają ogromną zaletę – wygodę. Z tego powodu wielu klientów decyduje się na modernizację swoich, już istniejących bram. Rynek napędów automatycznych do bram jest bardzo szeroki. Jednym z producentów bram, specjalizujących się również w ich automatyzacji, jest Stalprodukt Zamość. W swojej ofercie posiada sprzęt uznanego producenta automatyki do bram – firmy Somfy. Wykwalifikowani doradcy Stalprodukt dopasują napęd do konstrukcji bramy, a następnie będą asystować klientowi podczas całego procesu zakupu bramy – od wyboru napędu, przez jego transport, aż po sam montaż i włączenie do eksploatacji. 

0 0 oceny
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
garaz

Garaże blaszane – Olsztyn i nie tylko. Dlaczego warto?

Odkurzacz budowlany – czym się różni od zwykłego?