bateria umywalkowa
in ,

Jakie baterie umywalkowe polecają projektanci wnętrz?

Baterie umywalkowe zaliczane się do podstawowego wyposażenia łazienki. Tak naprawdę chyba nikt nie jest w stanie wyobrazić sobie bez nich funkcjonalnego wnętrza. Sama bateria razem z szafką, umywalka tworzy strefę umywalki, która jest nie tylko często używana, ale także znajduje się zazwyczaj na przeciwko wejścia i tym samym jest najbardziej widoczna. Bateria umywalkowa tym samym powinna być nie tylko designerska, pasująca pod względem estetyki do łazienki, ale przede wszystkim dobra bateria umywalkowa powinna być funkcjonalna, trwała i bezawaryjna. Jeśli chcesz poznać popularne i dobre modele baterii umywalkowych – koniecznie zapoznaj się z poniższym wpisem. Zapraszamy!

strefa umywalki

Baterie umywalkowe stojące – w jakich łazienkach się sprawdzą?

Jest wiele rodzajów baterii umywalkowych. Poszczególne modele różnią się między sobą nie tylko designem, kolorystyką, parametrami technicznymi, ale także i sposobom montażu. Główne nazewnictwo oraz podział baterii umywalkowych związany jest przede wszystkim ze sposobem montażu. Do jednych z popularniejszych zalicza się baterie umywalkowe stojące. Modele te montowane są zazwyczaj na blacie lub na rancie umywalki. Chętnie używane są w pobliżu popularnych obecnie umywalek nablatowych, które pasują zarówno do małych, jak i dużych łazienek.

Eksperci, projektanci wnętrz, a także i klienci indywidualni chętnie wybierają baterie umywalkowe stojące Deante Alpinia. Model ten zalicza się do tzw. baterii wysokich i pasuje nawet do umywalek z wysokim rantem. Bateria wyposażona jest w ceramiczną głowicę, a także perlator, dzięki któremu wypływająca woda jest napowietrzona, perlista. Ze względu na estetykę bateria Deante Alpinia sprawdzi się przede wszystkim w łazienkach nowoczesnych oraz minimalistycznych.

Kolejnym modelem, który cieszy się sporym zainteresowaniem jest bateria umywalkowa stojąca Deante Hiacynt, która znajduje się także w modnym kolorze czarnym, a także bateria umywalkowa stojąca Omnires Y w kolorze złotym.

 

Popularne baterie umywalkowe podtynkowe

Coraz większą popularnością w ostatnich latach cieszą się baterie umywalkowe podtynkowe. Modele te wybierane są przede wszystkim ze wzgledu na swoja wyjątkową estetykę, ze względu na którą wpisują się przede wszystkim w aranżacje minimalistyczne. Baterie podtynkowe uznawane są nie tylko za estetyczne, ale także i wyjątkowo trwałe. Wszystkie elementy, które zazwyczaj ulegają uszkodzeniu znajdują się w ścianie. Tym samym nie są narażone na negatywne działanie wielu czynników.

Do jednych z chętniej wybieranych zalicza się baterie umywalkowe podtynkowe Deante Anemon. Produkty te dostępne są w różnej kolorystyce, atutem ich jest wysoka jakość wykonania oraz relatywnie niska cena. Warto przyjrzeć się też bliżej baterii umywalkowej podtynkowej Roca Naia. Model ten posiada zewnętrzną powłokę, która odpowiedzialna jest za jej długotrwały blask, bateria posiada także funkcjonalności pozwalające ograniczyć zużycie wody.

0 0 oceny
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
ogrzewanie podlogowe elektryczne

Elektryczne ogrzewanie podłogowe – wady i zalety

budowa

Czy budowa domu musi być droga?